Vlasový relaxer Mild

Přípravek na vyrovnání vlasů s obsahem olivového oleje, vhodný pro kudrnaté a afro vlasy.

Relaxer je určen pro kudrnaté a nepoddajné vlasy (africké/afro-karibské typy vlasů), které nelze bez použití přípravku ani vyžehlit žehličkou na vlasy. Dlouhodobě je vyrovná a s komplexní a vyživující péčí se postará o to, aby byly vlasy zdravější a měly uhlazený vzhled.

Nepoužívejte na vlasy dětí mladších 13 let.

Skladem
Kód: 149
290 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
Hmotnost: 1 kg
Hair Relaxer Mild 1000x1000
Tip

 

Naneste na vlasy dle návodu níže. Poté vlasy umyjte neutralizujícícm šamponem, který odstraní zbytky relaxeru. Jestliže pěna zmodrá, jsou ve vlasech stále zbytky a je nutné umytí opakovat dokud nebude pěna bez modré barvy.

Vydrží po celé délce vlasů minimálně 2-3 měsíce, podle toho jak rychle vlasy odrůstají. Nevymývá se. Znovu lze aplikovat nejdříve po 6-8 týdnech pouze na odrosty. Opětovné použití po celé délce vlasů záleží na tom v jakém časovém rozmezí se budou vaše vlasy vracet k přirozenému tvaru. Neaplikujte 6 týdnů před nebo po barvení. 

Na narovnané vlasy doporučujeme každodenně používat výživu na vlasy, nejlépe bez opláchnutí. Vlasy budou vypadat zdravě a budou příjemné na dotek.

Použití: Podél vlasů, okolo uší a šíje naneste ochrannou vrstvu krému, např. Vazelínu. Na ramena dejte ručník a vždy používejte rukavice. Vlasy rozdělte do 4 částí. Vpředu vlevo a vpravo, vzadu vlevo a vpravo. Používejte pouze na přírodní vlasy. Vyvarujte se kontaktu s pokožkou. Pokud jste již dříve přípravek používali naneste pouze na nové odrosty. Postupujte od šíje dopředu, aplikujte rovnoměrně a rychle po malých částech. Nakonec aplikujte podél vlasů, uší a šíje. Pro důkladné odstranění Relaxeru použijte  Neutralizing šampón. Ten zabraňuje třepení vlasů, jenž bývá s vyrovnáváním často spojeno a použijte další přípravky pro ošetření vlasu ihned po narovnávacím procesu.

Obsah: 550 ml