Vlasový relaxer Mild

Přípravek na vyrovnání vlasů s obsahem olivového oleje, vhodný pro kudrnaté a afro vlasy.

Relaxer je určen pro kudrnaté a nepoddajné vlasy (africké/afro-karibské typy vlasů), které nelze bez použití přípravku ani vyžehlit žehličkou na vlasy. Dlouhodobě je vyrovná a s komplexní a vyživující péčí se postará o to, aby byly vlasy zdravější a měly uhlazený vzhled.

Nepoužívejte na vlasy dětí mladších 13 let.

Skladem
Kód: 149
290 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
Hair Relaxer Mild 1000x1000
Tip

 

Naneste na vlasy dle návodu níže. Poté vlasy umyjte neutralizujícícm šamponem, který odstraní zbytky relaxeru. Jestliže pěna zmodrá, jsou ve vlasech stále zbytky a je nutné umytí opakovat dokud nebude pěna bez modré barvy.

Vydrží po celé délce vlasů minimálně 2-3 měsíce, podle toho jak rychle vlasy odrůstají. Nevymývá se. Znovu lze aplikovat nejdříve po 6-8 týdnech pouze na odrosty. Opětovné použití po celé délce vlasů záleží na tom v jakém časovém rozmezí se budou vaše vlasy vracet k přirozenému tvaru. Neaplikujte 6 týdnů před nebo po barvení. 

Na narovnané vlasy doporučujeme každodenně používat výživu na vlasy, nejlépe bez opláchnutí. Vlasy budou vypadat zdravě a budou příjemné na dotek.

Použití: Podél vlasů, okolo uší a šíje naneste ochrannou vrstvu krému, např. Vazelínu. Na ramena dejte ručník a vždy používejte rukavice. Vlasy rozdělte do 4 částí. Vpředu vlevo a vpravo, vzadu vlevo a vpravo. Používejte pouze na přírodní vlasy. Vyvarujte se kontaktu s pokožkou. Pokud jste již dříve přípravek používali naneste pouze na nové odrosty. Postupujte od šíje dopředu, aplikujte rovnoměrně a rychle po malých částech. Nakonec aplikujte podél vlasů, uší a šíje. Pro důkladné odstranění Relaxeru použijte  Neutralizing šampón. Ten zabraňuje třepení vlasů, jenž bývá s vyrovnáváním často spojeno a použijte další přípravky pro ošetření vlasu ihned po narovnávacím procesu.

Obsah: 550 ml

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení