Antica Barbieria Colla šampon vejce a rum

Luxusní šampon na vlasy s přísadami vejce a rumu od italského výrobce pánské kosmetiky a legendárního holičství Antica Barbieria Colla s více než stoletou tradicí. Šampon je ideální pro křehké a matné vlasy oslabené znečištěním a každodenním shonem.


Hlavní ingredience, kolem kterých je složení tohoto produktu vyvinuto, jsou vaječné proteiny a rumová vůně, tradičně používané společně pro domácí masky zaměřené na dodání síly a lesku vlasů.


Vaječný žloutek je přirozeně bohatý na výživné a regenerační prvky: bílkoviny, lecitin, vitamíny a minerály, mezi nimi fosfor; spolu s rumem, získaným z cukrové třtiny a používaným ke zvýšení stability produktu, se stává skutečnou „denní terapií“ pro posílení a vitalitu vlasů.

Na dotaz
Kód: 485
920 Kč
Kategorie: Antica Barbieria Colla
Hmotnost: 1 kg
Objem: 200 ml
prodotti shaving e grooming shampoo uovo rum D
Novinka Tip

Naše doporučení
Naneste malé množství produktu na mokrou pokožku hlavy a vlasy, jemně vmasírujte a dobře opláchněte.

Zajímavosti
Šampon Egg&Rum byl vždy jedním z nejoceňovanějších a nejprodávanějších produktů, a to i díky své vůni, která připomíná zabaglione, typický domácí severoitalský dezert ze žloutků, cukru a rumu. Každý dlouholetý zákazník si tento šampon alespoň jednou ze zvědavosti koupil.Zpět do obchodu