Antica Barbieria Colla mléko po holení zelený tabák

Základní produkt po holení, který pomáhá snižovat podráždění, stahuje póry, zklidňuje, hydratuje a osvěžuje pokožku. Tato zemitá vůně se získává z fermentovaných listů rostliny tabáku. Uvolňuje hřejivý a útulný pocit, který inspiruje pocit vnitřní síly a energie. Intenzivní vůně, která příjemně vydrží po holení.

Skladem
Kód: 506
1 300 Kč
Kategorie: Antica Barbieria Colla
Hmotnost: 1 kg
Objem: 100 ml
prodotti shaving e grooming latte dopobarba tabacco verde A 1536x1536
Novinka

Použití

Receptura tohoto řemeslného produktu neobsahuje silikony, parabeny a syntetická zahušťovadla, proto může být v průběhu času patrná mírná separace mezi vodnou a olejovou fází, aniž by byla ohrožena jeho integrita a výtěžnost. Před použitím stačí mírné promíchání, aby se zlepšily její vynikající vlastnosti.

Naneste několik kapek na pokožku a masírujte, dokud se produkt zcela nevstřebá.

Po aplikaci přípravku může dojít ke chvilkovému zarudnutí kůže, které je však přechodným jevem.

 

Zajímavost

Řada mlék po holení se svými třemi vůněmi byla představena v roce 2014, když do společnosti vstoupila Francesca, dcera Franca Bompieriho a také současná majitelka Antica Barbieria Colla. Vytvořila je společně s produkcí, aby doplnila specifickou potřebu některých zákazníků, kteří hledali lehčí a snáze vstřebatelný letní produkt ve srovnání s historickou vodou po holení Apricot Hull.

 

 

Zpět do obchodu